Krótka historia o tym dlaczego powstał sklep i co ma to wspólnego z butelką Prosecco?!

Zanim przejdziemy do powstania sklepu internetowego, zacznijmy od powstania naszego Prosecco vana Bąbelove dzięki któremu jesteśmy tu gdzie teraz <3

Ja i mój mąż zakochani w południowych klimatach nieraz widzieliśmy urocze auta zwinnie poruszające się wąskimi uliczkami we Włoszech. Tam zapach świeżych pomarańczy, wilgotność powietrza i czerwony aperol tworzą klimat, który powoduje, że chcesz tam zostać na zawsze.

Zamarzyliśmy o swoich małych Włoszech w Polsce, a miłość i ciepło tego kraju chcieliśmy serwować każdemu kogo spotkamy.

Powstaje nasz własny Prosecco van Bąbelove!

O tak to jest ta chwila na którą wszyscy czekali, ja na przerwie w pracy, mąż w swojej firmie nagle otrzymuje ode mnie wiadomość, a konkretnie zrzut ekranu z małym włoskim piaggio ap i krótką informacją: Robimy z tego prosecco vana!. Krótko zwięźle i na temat! A co najciekawsze niespodziewanie otrzymuje sms zwrotnego: Robimy to!

I tak dwa miesiące po tym wspaniałym dniu jest on, cały beżowy i zrobiony na naszych zasadach. Drewno, wyposażenie, dekoracje, elementy mechaniczne, które nie działały naprawiliśmy sami. A konkretnie to mój mąż Serafin i jego ojciec, ja to tam tylko towarzyszyłam 😛

Pierwsze koty za płoty!

Pierwszym wydarzeniem w którym braliśmy udział to Targi Ślubne w Hali Stulecia we Wrocławiu. Co to był za stres! Co to był za czas! Wszystko na ostatnią chwilę, ostatnie szlify, ostatnie próby i w końcu mogliśmy powiedzieć: Jesteśmy gotowi!

Tym sposobem mija nam już trzeci rok z Wami! Rewelacyjny czas, świetni ludzie i niezastąpiona ekipa, pozwoliła nam zwiedzić całą Polskę.

Sklep internetowy? – Robimy!

Nieśmiałe kroki w stronę sprzedaży online rozpoczęliśmy około 2 lat temu na allegro, a naszym flagowym produktem są wycieraczki z ręcznie malowanym wzorami nawiązującymi do naszego ukochanego prosecco.

Oboje pracowaliśmy, do tego ciągłe wyjazdy wpłynęły na czas powstania sklepu, odłożyliśmy go na później.

Hola hola, ale nie na długo… pandemia wpłynęła na nas dość kreatywnie, więc wystartowaliśmy! To dopiero początek naszej przygody, ale my nie zwalniamy tempa. Krok po kroku powiększamy nasz asortyment nie tylko o produkty związane z prosecco.

Trzymajcie mocno kciuki za naszego vana i naszą nową drogę POPSI.PL.

Wpadajcie na naszego fb https://www.facebook.com/proseccovanbabelove

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *